Гимн Чайки

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Оголошення про відкриття медичного центру “Чайка”

 Шановні мешканці житлового комплексу "Чайка"!

Повідомляємо Вам, що на території житлового комплексу "Чайка" відкрився медичний центр за адресою: с. Чайки, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Лобановського, буд.7, офіс 1. Тел.: (044) 593-40-81.

Ви піклуєтесь про стан свого здоров'я і мрієте мати прекрасне самопочуття...

У Вас з'явилась чудова нагода перетворити мрію на дійсність! В цьому Вам допоможе  Медичний центр "Чайка". Тут панує по-справжньому домашнє тепло і гостинність, увага та турбота. Приємно вразить Вас висококваліфікований медичний колектив центру. В своїй роботі центр керується девізом: "Якість! Порядність! Доброзичливість!"

Медичний центр є закладом поліклінічного типу, де професіоналізм і відповідальність дорівнює європейському стандарту. Центр має ліцензію на провадження медичної практики зі спеціальностей: педіатрія, терапія, загальна практика - сімейна медицина, неврологія, рефлексотерапія, функціональна діагностика, фізіотерапія.

Ми усвідомлюємо цінність здоров'я, саме тому створюємо всі умови для визначення достовірного стану наших пацієнтів, маючи в своєму розпорядженні найсучасніше медичне устаткування для діагностики. Медичний центр тісно співпрацює з  клініко-діагностичною лабораторією «Неолаб». Ми піклуємося про те, щоб діагностичні та лікувальні процедури були безпечними та ефективними. Співробітники центру готові взяти особисту участь у всіх випадках, коли необхідна не лише медична, але і людська допомога у вирішенні Ваших проблем зі здоров'ям.

Медичний центр "Чайка" надає планову та невідкладну медичну допомогу. За умови неможливості надання медичної допомоги в центрі - прикладемо максимум зусиль для знаходження відповідного фахівця або медичного закладу, де Вам зможуть допомогти.

Наші принципи роботи:

Якісна медична допомога.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Залучення висококваліфікованих фахівців.

Лікування відповідно до міжнародних стандартів і рекомендацій ВООЗ.

Прийом за попереднім записом на слушний для Вас час (що виключає витрату часу в чергах ).

Медичний центр "Чайка" збереже, зміцнить та відновить здоров'я кожного члена Вашої родини. Важливою частиною нашої роботи є роз'яснення принципів профілактики для здорових людей, та тих, хто має спадкову схильність до того або іншого захворювання. Ми навчимо Вас як зберегти здоров'я. Також в наші завдання входить профілактика рецидивів захворювань у пацієнтів, які вже лікувалися в минулому.

Бачити свою дитину здоровою, активною і життєрадісною - це мрія всіх батьків. Проте, слід пам'ятати, що зміцнення здоров'я - це не лише щоденна турбота і догляд за дитям, але і його забезпечення медичним обслуговуванням. Профілактичний огляд - це перший крок в турботі про вашу дитину, це комплекс заходів направлених на виявлення початкових стадій захворювань, що полегшує лікування і прискорює одужання маляти. Якщо ваша дитина через хворобу не може відвідати лікаря в медичному центрі, наші фахівці в домашніх умовах проведуть його огляд і нададуть необхідні рекомендації  з подальшого обстеження та лікування.

У медичному центрі Ви можете отримати довідки в дитячі колективи, басейн і спортивні секції.

Сьогодні ми є, в першу чергу, колективом Професіоналів, який ввібрав кращі традиції вітчизняної медичної школи, має єдину стратегію, направлену на те, щоб, використовуючи найсучасніші діагностичні та лікувальні методики, дати людям здоров'я і можливість повноцінно відчути радість життя. Медичний персонал нашого центру завжди готовий допомогти Вам і зробити все, щоб Ваше самопочуття було відмінним!

Разом з Вами ми переможемо Вашу недугу!

Ласкаво просимо до медичного центру "Чайка"!« Предыдущая Следующая »

Назад к списку новостей