Гимн Чайки

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Шановні Власники квартир ж/к Чайка!

Доводимо до Вашого відома, що рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області по цивільній справі № 2-1538/10 задоволено в повному обсязі позов експлуатуючої організації ТОВ «ЗАРАЗ» до власника квартири № 28 в будинку № 14 по вул. Лобановського Валерія, в с. Чайки Києво-Святошинського району Київської області Гордієнка Сергія Володимировича.

   Суд своїм рішенням визнав самовільне засклення лоджії порушенням норм діючого містобудівного законодавства та зобов'язав власника квартири демонтувати засклення лоджії та сплатити на користь жеку штраф у розмірі 231039 грн.

   Повний текст рішення суду наведений нижче для ознайомлення.

   До того ж, незаконні дії Гордієнка С.В. по самовільному заскленню лоджії містять ознаки адміністративного правопорушення, про що Державною архітектурно-будівельною інспекцією складено протокол про адміністративне правопорушення.

   Повний текс листа ДАБІ наведений нижче для ознайомлення.
Адміністрація ж/к Чайка застерігає власників квартир від здійснення самовільного засклення лоджій та балконів, адже такі дії є порушенням діючого законодавства, спотворюють зовнішній вигляд будинків, які поєднані в єдиний архітектурний ансамбль.

   Експлуатуючою організацією розроблено ряд технічних рішень, які дозволяють здійснювати засклення лоджій/балконів з дотриманням архітектурного стилю комплексу, відповідно до розробленого та погодженого із відповідними установами проекту.

   За детальною інформацією з питань засклення лоджій/балконів звертайтеся до експлуатуючої організації ТОВ «ЗАРАЗ».


« Предыдущая Следующая »

Назад к списку новостей