Гимн Чайки

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»

Шановні власники облігацій емітента ТОВ «УКРГАЗ»

Доводимо до Вашого відома, що 30 жовтня 2009 року, розглядаючи позов фізичної особи Голосіївський районний суд міста Києва виніс ухвалу, якою зупинено обіг та погашення звичайних іменних  цільових облігацій серії «В» в бездокументарній формі, емітентом яких є товариство з обмеженою відповідальністю «УКРГАЗ».

Дана ухвала забороняє емітенту ТОВ «УКРГАЗ» здійснювати будь-які дії по погашенню облігацій серії «В» на період розгляду справи судом.  

В той же час повідомляємо Вам, що відповідно до п. 14.1. Проспекту емісії облігацій серії «В» погашення облігацій здійснюється в будь-якому разі не раніше здачі відповідних будинків в експлуатацію.

ТОВ «УКРГАЗ» здійснюватиме погашення облігацій серії «В» виключно у випадку їх списання власником облігацій зі свого рахунку на рахунок емітента у ВАТ «ВДЦП» та за умови введення відповідного  будинку в експлуатацію.

 

1 грудня 2009 року розпочалася процедура погашення облігацій серії «С, D, E», яка триватиме до 1 червня 2010 року включно.

Відповідно до п. 14.1. Проспекту емісії облігацій серії «С, D, E» погашення облігацій здійснюється в будь-якому разі не раніше здачі відповідних будинків в експлуатацію.

Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ «УКРГАЗ» здійснюватиме погашення облігацій серії «В» виключно у випадку їх списання власником облігацій зі свого рахунку на рахунок емітента у ВАТ «ВДЦП» та за умови введення відповідного будинку в експлуатацію.

 

Всім власникам облігацій емітента ТОВ «УКРГАЗ», які здійснили переказ облігацій зі свого рахунку на рахунок у цінних паперах емітента у ВАТ «ВДЦП» і строк погашення облігацій настав або завершився, в той час як будинок в експлуатацію не введено, ТОВ «УКРГАЗ» пропонує з'явитися до відділу продажу для підписання додаткового договору до договору участі у будівництві об'єкту.

 

З повагою, директор ТОВ «УКРГАЗ» Зотов Ю.М.« Предыдущая Следующая »

Назад к списку новостей