Ru
Замовити дзвінок

Девелоперська компанія “ОМОКС” отримала відзнаку в номінації “СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС 2022”

Девелоперська компанія “ОМОКС” отримала відзнаку в  номінації “СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС 2022”
28.12.2022
308 -ма доба війни. Наша Країна тримає оборону, а бізнес- компанії - економічний та будівельний фронти.

Аби відзначити тих, хто вистояв й тримає економіку та продовжує відбудовувати країну, незважаючи на постійні загрози виконує свої зобов’язання, підтримує захисників і вже сьогодні активно долучається до відбудови сильної України, Конфедерація будівельників України, спільно з БФ “Батальйон Волонтер” провела благодійний вечір UKRAINIAN SPECIAL AWARDS IBUILD 2022.

В номінації “СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС 2022” була відзначена Девелоперська компанія “ОМОКС”.  

“Отримання нагороди в номінації “СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС 2022 ”, - це результат вагомого внеску девелоперської компанії «ОМОКС» в розвиток країни попри триваючу агресивну війну, постійні терористичні обстріли та загрозу масштабного блекауту. Адже на цей час компанія «ОМОКС», працюючи на економічному фронті, проводить інфраструктурно-безпекові заходи, зберігає робочі місця, достойний рівень заробітної плати працівників, сплачує податки та приймає рішення на виконання дій, які є прийнятними з точки зору цілей і цінностей суспільства в надскладний час війни! Підтримуємо один одного і ЗСУ, рухаючись разом до Перемоги! - сказав Олексій Кулагін на церемонії нагородження.

Забудовник ЖК /Чайка\ - девелоперська компанія “ОМОКС” двадцять років пліч-о-пліч з Конфедерацією Будівельників України  будує країну, інвестуючи значні матеріальні  та фінансові ресурси в житло та об’єкти  соціальної та фінансової інфраструктури.

Сьогодні компанія «ОМОКС» працює в умовах специфіки військових буднів - приймає рішення та впроваджує дії, які направленні на збереження житла та інфраструктури життєзабезпечення, обслуговує тимчасові укриття для мешканців комплексу.

У час активних бойових дій компанія надала умови для розміщення роти бійців спецпідрозділу Національної Поліції України,  забезпечила  власний охоронний підрозділ бойовою зброєю та бойовою екіпіровкою : бронежилети, одяг, взуття, шоломи.

Після зупинення військового наступу на столицю та відведення лінії фронту , компанія «ОМОКС» почала нарощувати темпи своєї основної професійної діяльності та ввела в експлуатацію три багатоквартирні будинки, таким чином  382 сім’ї змогли отримати ключі щ власних квартир!

Колектив групи компаній /Чайка\ вітає свого незмінного лідера Кулагіна Олексія Володимировича з отриманою нагородою! Перемога нашої компанії – це показник ефективної діяльності компанії «ОМОКС» та сили духу кожного з нас.

Ми обов’язково Переможемо!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!