Знижка - 10% на квартири в ЖК /Чайка\ до Великодніх свят!

Знижка  - 10% на квартири в ЖК /Чайка\ до Великодніх свят!
01.04.2019
Девелоперська компанія «ОМОКС», забудовник житлового комплексу /Чайка\, для своїх майбутніх інвесторів підготувала спеціальну пропозицію - цілий МІСЯЦЬ ЗНИЖОК на придбання  квартир в споруджуваному будинку!

ТІЛЬКИ У КВІТНІ в Житловому Комплексі  /Чайка\ діють знижки при купівлі одно- та трьохкімнатних квартир!

Умови:
* Термін дії акції: з 1 по 30 квітня 2019 р.
* Акція діє тільки при 100% оплаті.
* Знижка поширюється на одно- та трьохкімнатні квартири


Не прогав свій УЛЬОТНИЙ ШАНС!
Поспішай придбати Вигідно : ми пропонуємо широкий вибір планувань і заселення вже цього року!

Дізнавайся детальніше про квартири за акційною ціною у відділі продажів

Житловий комплекс /Чайка\ - перше нове місто незалежної України, найбільший кондомініум «Європи». Забудовником комплексу виступає девелоперська компанія «ОМОКС», на чолі з керуючим власником Олексієм Кулагіним

Наразі житловий комплекс /Чайка\ - це 39 гектарів території, 33 зданих в експлуатацію будинки, повний комплекс розвиненої інфраструктури : власні дитячі садки та школи, центри естетичного розвитку для дітей, магазини, аптеки, салони краси, криті тенісні корти, міні поля для футболу та баскетболу, критий паркінг та відкриті автостоянки, зоомагазини та багато іншого.  А за великою територією комплексу доглядають та забезпечують комфортне проживання більше ніж 12 000 мешканцям комплексу власні керуючі компанії.

Житловий комплекс /Чайка\ - це місце, де ти в безпеці, де можна бути собою. Тут завжди на тебе чекають та про тебе піклуються. Це ТВІЙ власний затишний світ  - Тут Ти почуваєш себе-/ВДОМА\!

До зустрічі у відділі продажу!