Ru
Замовити дзвінок

Шановні Покупці приміщень (квартир/нежитлових приміщень) у багатоквартирних будинках №30-А, 30-Б, 30-В по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області

Шановні Покупці приміщень (квартир/нежитлових приміщень)  у багатоквартирних будинках №30-А, 30-Б, 30-В  по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області
14.10.2022
У зв’язку з прийняттям житлових будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, розташованих в ЖК «ЧАЙКА» по вулиці Лобановського Валерія в с. Чайки Бучанського району Київської області в експлуатацію, необхідності підготовки будинків до опалювального періоду та несення витрат на їх обслуговування та утримання, Забудовник ЖК «ЧАЙКА» - ТОВ «ОМОКС» звертається до Вас із наступним.

Залучення коштів у спорудження житлових будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, що розташовані в ЖК «ЧАЙКА» по вулиці Лобановського Валерія в с. Чайки Бучанського району Київської області, здійснювалось шляхом укладенням між Забудовником – ТОВ «ОМОКС» та Покупцями – фізичними та юридичними особами, Договорів купівлі-продажу майнових прав на приміщення (надалі за текстом – Договори).
У відповідності до умов п.п. 5.3.2., 5.4.3. укладених Договорів, Покупці зобов’язались у період від 30 до 90 днів з дати введення відповідних житлових будинків в експлуатацію, прийняти приміщення у власність шляхом укладення з Забудовником відповідних Актів прийому-передачі.

Житловий багатоквартирний будинок № 30-А, у відповідності до виданого Державною інспекцією архітектури та містобудування України, Сертифікату № ІУ12322020185, прийнято в експлуатацію 04.02.2022 року.
Житловий багатоквартирний будинок № 30-Б, у відповідності до виданого Державною інспекцією архітектури та містобудування України, Сертифікату № ІУ123211210332, прийнято в експлуатацію 16.12.2021 року.
Житловий багатоквартирний будинок № 30-В, у відповідності до виданого Державною інспекцією архітектури та містобудування України, Сертифікату № ІУ123220812104, прийнято в експлуатацію 18.08.2022 року.

Станом на жовтень місяць 2022 року, серед інвесторів приміщень у будинках №№ 30-А, 30-Б, 30-В – майже третина Покупців, не прийняли належні їм приміщення по Актам приймання-передачі.
Звертаємо Вашу увагу, що у відповідності до умов п. 5.4.7. укладених Договорів, Покупець зобов'язується нести всі витрати по утриманню Об'єкту будівництва та Об'єкту нерухомості в повному обсязі з дати введення Об'єкту будівництва в експлуатацію.

Також, п. 6.4. укладених Договорів передбачено, що Покупець зобов'язується компенсувати витрати Продавцю (ТОВ «ОМОКС») на утримання Об'єкту нерухомості та Об'єкту будівництва в цілому з моменту введення Об'єкту будівництва в експлуатацію.

До того ж, у випадку порушення Покупцем строків укладення Акту прийому-передачі, п. 6.2. укладених Договорів передбачено застосування до Покупця санкцій у вигляді штрафу у розмірі 0,5% від суми Ціни майнових прав на приміщення, за кожен день прострочення.

Враховуючи усе вищевикладене, Забудовник та Продавець по Договорам – ТОВ «ОМОКС», звертається до усіх Покупців приміщень у житлових будинках №№ 30-А, 30-Б, 30-В, які ще не прийняли належні їм приміщення по Актам прийманням-передачі, з метою недопущення стягнення з Покупців санкцій та компенсацій за утримання належних їм приміщень, невідкладно звернутись до Продавця щодо прийняття належних їм приміщень та складання відповідних Актів приймання-передачі.

У випадку ігнорування вимог укладених Договорів, до таких Покупців будуть застосовані усі передбачені, в тому числі і чинним законодавством України, санкції та компенсації за утримання належних їм приміщень з моменту прийняття будинків в експлуатацію, що включає в себе витрати на послуги Управителя з утримання, послуги теплопостачання, електрозабезпечення та послуги охорони спільного мана та контрольно-пропускного пункту.

Звертаємось до Вас з проханням не зволікати з взятими на себе зобов’язаннями та не порушувати прав та інтересів інших мешканців які проживають в житлових будинках.