ЖК /Чайка\ - кращий комплекс для сімей з власними традиціями.

ЖК /Чайка\ - кращий комплекс для сімей з власними традиціями.
14.08.2019

Купівля квартири в Київській області сьогодні - завдання не з легких. Пропозицій на ринку безліч, тому навіть просте «сортування» житлових комплексів за співвідношенням «ціна/якість» забирає багато часу і сил. Однак у всьому цьому є свої «плюси»: конкуруючи за покупця, забудовники змушені підвищувати якість свого продукту та сервісу. Тому деякі з них продають вже сьогодні не просто квадратні метри, а повноцінний простір для життя та дитинства.

 Правильна забудова повинна починатися зі створення містобудівної основи, безпосередньо життєзабезпечення, - розповів фахівець в галузі промислового та цивільного будівництва, керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС» Олексій Кулагін.

«Повинна бути створена містобудівна основа. Щоб стабільно була вода, щоб виводилася каналізація, щоб йшли зливові стоки і атмосферні води ніде не скупчувалися. Щоб ніде не розріджує грунт, що не з'являлися умови для зародження хвороботворних бактерій. Повинна бути чиста, суха, провітрювана майданчик, забезпечена всім необхідним», - зазначив підприємець.

 Олексій Кулагін підкреслив, що саме з цього в 2005 році девелоперська компанія «ОМОКС» почала будівництво житлового комплексу «Чайка» в селі Чайки Київської області. За його словами, в першу чергу, «ОМОКС» спроектував, побудував і ввів в експлуатацію системи водопостачання та каналізації, електро-, газо- та теплопостачання.

 «Проект стартував з масштабного прокладання інженерних комунікацій, а саме: будівництва водоводу та водовузла потужністю 36 000 м³ на добу; самопливного господарсько-фекального колектора; кабельної лінії 110 кВт, розподільної підстанції; 12-ти трансформаторних підстанцій; напірних і самопливних систем дощової та господарсько-фекальної каналізації. Сукупно ми проклали вже 70 км інженерних мереж на суму 250 млн грн. За фактом, ми створили містобудівні активи, які можуть забезпечувати 300-тисячне місто», - заявив Олексій Кулагін.

 

Бізнесмен акцентував на тому, що до будівництва житла він займався зведенням промислових і спеціальних об'єктів. «Це були складні технологічні об'єкти. У порівнянні з ними будівництво житла - це як розвага, заняття "для душі". Коли ти створюєш щось красиве та корисне людям в їх становленні. Простір для життя, місце, де людина знаходить себе. З самого дитинства. Я вважаю, що в житлових комплексах ми повинні передбачити повноцінні місця для дитинства», - розповів керуючий власник компанії «ОМОКС».

Сьогодні житловий комплекс «Чайка» виріс у невелике самодостатнє містечко: на території площею 39 га розташувалися 33 зданих в експлуатацію житлові будинки, власні дитячі сади та школи та більше 40 функціонуючих об'єктів інфраструктури. У 2-х хвилинах ходьби від комплексу - ліс, однак на території ЖК передбачені 15 га власного парку з більш ніж 10 000 видів рослин.

За майже 15 років існування містечка в «Чайці» з'явилися власні традиції. Так, з першого дня народження комплексу (2006) Олексій Кулагін ініціював щорічну висадку дерев: навесні всі бажаючі старожили та новосели приєднуються до цього заходу і висаджують власні іменні дерева.

З 2012 року на території ЖК щорічно проводиться Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з футболу імені Валерія Лобановського «Мундіаль» (для дітей до 8-ми років), а з 2015-го на території критих тенісних кортів ЖК проходить Всеукраїнський турнір з тенісу CHAYKA-CUP (для дітей до 10 років). Також творчі діти та молодь можуть взяти участь в щорічному конкурсі «Чайка має таланти», щоб продемонструвати свої вокальні та танцювальні здібності.

У минулому 2018 році компанія «ОМОКС» почала будівництво 4-ї черги ЖК. Зараз в «Чайці» проживають майже 16 тисяч осіб, включаючи 4 000 сімей з дітьми, а до 2025 року, згідно з планами девелопера, комплекс зможе вмістити 25 000 мешканців. Але вже сьогодні це найбільший кондомініум Європи, якість забудови та формат обслуговування якого відзначені 12-ю професійними преміями та 41-ій нагородою.

 

Житловий комплекс /Чайка\ - відчуй себе /ВДОМА\.