Акції

Про житловий комплекс / ЧАЙКА \

Житловий комплекс /Чайка\ - стильне, сучасне містечко, найбільший кондомініум Європи. Простір, який гармонійно поєднує класичні та сучасні традиції комфортного життя. Розвинена інфраструктура, цілюще повітря курортної зони та приголомшливе озеленення, школи, дитячі садочки, спортивні споруди та цілодобова охорона.

Це місце, де ти в безпеці, де завжди на тебе чекають та піклуються. Тут голоси дітей і аромат смачної домашньої їжі, відчуття власного затишного маленького світу, який не хочеться залишати.

ЖК /Чайка\ - це саме те місце, де почуваєш: /Я вдома\!

Коли /Я ВДОМА\ - Дихаю на повні груди

Історія нашого комплексу

З 2005 року на земельній ділянці площею 39 га Києво-Святошинського району  почалася реалізація масштабного проекту будівництва житлового комплексу /Чайка\ - першого нового міста незалежної України на 25 000 мешканців. Забудовником комплексу виступила девелоперська компанія «ОМОКС», на чолі з керуючим власником Олексієм Кулагіним.

Проект реалізується п’ятьма чергами: /Чайка-1\ - /Чайка-5\. Завершення реалізації будівництва проекту житлового комплексу /Чайка\ планується до 2025 року.

Наразі житловий комплекс /Чайка\ - це 33 зданих в експлуатацію будинки, власні дитячі садки та школи, більше 40 функціонуючих об’єктів інфраструктури та понад 12 000 мешканців.


О комплексе-0 О комплексе-1 О комплексе-2 О комплексе-3 О комплексе-4 О комплексе-5 О комплексе-6