Замовити дзвінок
Акції

Комерційна нерухомість в ЖК / ЧАЙКА \

Нічого не знайдено, спробуйте змінити критерії відбору.

ЖК «Чайка»: комерційна нерухомість

Житловий комплекс «Чайка» - оптимальне місце для відкриття і ведення бізнесу. Новий ЖК Chayka відповідає всім міжнародним стандартам якості і є вигідним капіталовкладенням для ведення справ в будь-якій сфері. Великі просторі приміщення - ідеальна територія для організації розважальних і торговельних підприємств, зон відпочинку і комунікаційних просторів, територій краси або офісів.

Розгорнути

Комерційний статус приміщень дає можливість купити їх для реалізації самих різних бізнес-ідей. Для наших клієнтів - всі переваги нового житлового комплексу:

  • доступна ціна приміщень в Chayka - вартість комерційних площ в ЖК нижче, ніж аналогічних просторів в столиці;
  • розвинена інфраструктура, наявність банківських установ, відмінна транспортна розв'язка;
  • кількість жителів комплексу на сьогоднішній день складає більше 12000 чоловік і ця цифра постійно зростає;
  • продаж приміщень здійснюється за попередньою броні, що дозволяє уважно вивчити всі нюанси угоди перед її укладанням.

Купівля комерційної нерухомості у ЖК «Чайка» - це вигідна інвестиція в бізнес. Уже сьогодні організації з різним напрямком діяльності будуть користуватися неабияким попитом у мешканців, а до моменту завершення будівництва (2025 рік) зможуть отримувати істотний прибуток.

Комерційні приміщення в ЖК Chayka - це широкий діапазон площ з різним плануванням. Всі пропозиції відрізняються наявністю декількох приміщень, кімнат під склади і підсобки, санвузлів, великих вікон, зручних входів.

Комерційна нерухомість в «Чайці» - це широкий вибір площ, включаючи приміщення від 194 м2 до 395 м2. Працювати в оточенні зелених паркових зон, тиші і свіжого повітря - відмінна ідея, погодьтеся.

Комерційна нерухомість за доступною ціною

Стати власником приміщення для ведення бізнесу в ЖК «Чайка» легко. Сьогодні ви можете скористатися вигідною пропозицією забудовника і купити площу за комфортної ціною, підібравши варіант планування у відповідність з бізнес-планом і цілями. Співробітники відділу продажів ЖК «Чайка» нададуть повну інформацію про комплекс і наявних вільних приміщеннях, допоможуть підібрати найкращий варіант у відповідність з вашими побажаннями і вимогами до стандартів. Зв'язатися з менеджером можна онлайн, по телефону або завітавши до офісу компанії.

Згорнути