Акції
39 ГА
власного парку
Транспортна
доступність
33
заселені будинки
12 000
мешканців
2 хв. від лісу
охорона 24/7
Власні школи
та садочки
Розвинена
інфраструктура
Дитячі
майданчики
власні
керуючі компанії

Переваги та особливості житлового комплексу /ЧАЙКА\

/Дім\ - це місце, де все пов'язано з родиною: тут люблять, сміються, обіймають один одного, іноді плачуть, збираються за столом та на природі. Ми побудували комплекс, який комбінує в собі всі переваги щасливого та комфортного життя: екологію району, транспортну доступність, органічність архітектури з ландшафтом та високі стандарти будівництва.

Житловий комплекс /Чайка\ - це гармонія неймовірних можливостей великого міста та природи. Ми висловлюємо в проекті абсолютно новий погляд на базові потреби сучасної людини - активної, спортивної, ділової та сімейної одночасно, саме тому врахували та зосередили всі ці вимоги в багатофункціональному домі під назвою /Чайка\.


39 га власного парку
Територія житлового комплексу /Чайка\ площею 39 га прикрашена власним парком 15 га, який налічує більше 10 000 різноманітних рослин. Тут передбачені алеї для прогулянок, затишні зони відпочинку із зручними лавочками ручної роботи, численні дитячі та спортивні майданчики.
Коли /Я ВДОМА\ - все поблизу

Транспортна доступність
Житловий комплекс  /Чайка\ розташований всього в 7 км від метро. Лише 10 хвилин їзди на громадському транспорті і Ви на метро Житомирська. Закрита територія комплексу має 3 в’їзні групи з зупинками громадського транспорту.

33 заселені будинки
Девелоперська компанія «ОМОКС» за 13 років побудувала та здала в експлуатацію 33 будинки, що відповідають сучасним вимогам якісного житла та нараховують більше 40 об’єктів інфраструктури.

12 000 мешканців
Більш ніж 4 000 щасливих сімей вже обрали своєю домівкою житловий комплекс /Чайка\. Сьогодні вони насолоджуються якісним та комфортним життям, будуючи власні історії щастя, кохання та добробуту.

2 хвилини від лісового масиву
Житловий комплекс /Чайка\ розташований в районі Голосіївського лісопаркового господарства, який є одним з найбільш екологічно чистих у Києві. Ви зможете насолоджуватися сімейними прогулянками, велопрогулянками або пробіжками, дихаючи хвойним повітрям та слухаючи спів птахів.

Безпека
Ви можете бути впевнені у безпеці не тільки власній, але й Ваших дітей та близьких, адже комплекс має закриту територію, яка знаходиться під цілодобовою охороною компанії «НАО СІСТЕМ»,а в межах комплексу  пішохідні та автомобільні потоки розділені та регулюються дорожніми знаками.

Власні школи та садочки
Забудовник - девелоперська компанія «ОМОКС» дуже відповідально ставиться до соціальної адаптації та розвитку наймолодших мешканців комплексу, саме тому в містечку побудовано та функціонують:  державний дитячий садок /Чайка\, приватний садочок /Золота казка\, Європейська школа /Михаїл\ I-III ступеня, а також державна загальноосвітня школа I ступеня /Чайка\.

Розвинена інфраструктура
В житловому комплексі /Чайка\ все ґрунтується на зручності та комфорті, важливим фактором яких є розвинена інфраструктура. Медичні заклади, аптеки, пошта, банки, кав’ярні, ресторани, салони краси - все поблизу. 

Дитячі майданчики
Дитинство - найбезтурботніший етап в житті кожної людини. Але по-справжньому щасливе дитинство наповнене іграми та чарівними мріями. У житловому комплексі /Чайка\ для найменших мешканців побудовано більше 20 дитячих та 8-ми спортивних майданчиків.

Власні керуючі компанії
За комплексом і величезною прибудинковою територією доглядають керуючі компанії «Зараз». Саме тому почуваєш: ти /вдома\. /Вдома\ про тебе піклуються вчасно та на високому рівні.

Спортивне містечко
Житловий комплекс /Чайка\ - місто рекордсменів та чемпіонів. Тут сподобається людям будь – якого віку, які займаються спортом. Прихильники активного життя високо оцінять Тенісну академію з її критим тенісним кортом та Футбольну академію з її футбольним полем, отримають справжнє задоволення від гри на баскетбольних майданчиках, позмагаються в пінг-понг чи віддадуть перевагу фітнес центрам.

Критий паркінг та автостоянки
У житловому комплексі /Чайка\ для автомобілів передбачений власний багаторівневий критий паркінг та понад 2 000 відкритих автостоянок.

Власна котельня
Щоб забезпечити будинки жителів теплом в холодну пору року житловий комплекс /Чайка\ має власну котельню з централізованою системою опалення, а також з облаштованими індивідуальними тепловими пунктами (ІТП) в кожному домі.