Акції

Девелоперська компанія «ОМОКС»

Девелоперська компанія «ОМОКС» є забудовником житлового комплексу /Чайка\ - першого нового міста незалежної України з повним комплексом інженерної та соціально-побутової інфраструктури.

Компанія «ОМОКС» була заснована в 1995 році. Головна сфера її діяльності - організація та управління будівельними проектами, а саме:

 • пошук земельних ділянок;
 • оформлення права землекористування;
 • визначення найбільш ефективного варіанту цільового використання земельних ділянок;
 • проектування;
 • будівництво;
 • реконструкція;
 • продаж і оренда нерухомості;
 • керування нерухомістю.
ceo_new.jpg

Керуючим власником девелоперської компанії «ОМОКС» є Олексій Кулагін, Депутат Петропавлівсько - Борщагівськоі сільської ради Києво-Святошинського району Київської області VII скликання, Голова комісії з питань будівництва, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку, комунальної власності та соцрозвитку території  Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради, член Ради директорів Конфедерації будівельників України, кандидат технічних наук.

З 1981 року працював у системі комбінату «Луганськшахтобуд», пройшов шлях від майстра до генерального директора.

У 1982 році керував загоном Луганських шахтобудівельників у Калужській області на «піднятті нечорнозем’я».

У 1985 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Основи та фундаменти» у Московському Центральному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій.

У 1985 році створив дирекцію з капітального будівництва і будівельне управління від Міністерства вугільної промисловості СРСР із повним штатом для будівництва профільного санаторію для гірників на стику районів Хоста – Мацеста в м.Сочі, та керував відновлювальними роботами, які були визвані зсувними явищами на будівництві цього об’єкту.

У 1986 році керував загоном шахтобудівельників з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та керував будівництвом житла для відселенців із Чорнобільської зони (місто Славутич, села Надра та Саварки).

У грудні 1988 року, після землетрусу у Вірменії, очолив загін рятівників в 400 чоловік у м. Ленінокані.

З січня 1989 року до 1991 року керував загоном в 7500 шахтобудівельників по відновленню житлового фонду м. Кіровокан - Тарон 1, Тарон 2, Тарон 3, Тарон 4. Приймав участь у розрахунках по створенню СНіП більше 12- ти бальної сейсміки.

До 1992 року працював по всьому Союзу у якості одного з «кризис-менеджерів» Міністерства вугільної промисловості СРСР (міста - Кузбас, Караганда, Воркута, Бойканур та ін..) на будівництві спеціальних об’єктів.

За заслуги перед Державою Олексій Володимирович нагороджений Орденом Леніна, Орденом Дружби народів та званням «Заслужений будівельник СРСР».

З 2003 року обіймав посаду заступника начальника головного управління земельних ресурсів Луганської області, де створив обласне управління оцінки та організації ринку земель.

З 2005 року на земельній ділянці в 39 га Києво-Святошинського району  реалізує масштабний проект будівництва житлового комплексу /Чайка\ - першого нового міста незалежної України на 25 000 мешканців. Проект реалізується 5 чергами: /Чайка-1\ - /Чайка-5\.

Якість забудови та формат обслуговування цього комплексу відзначені 12 професійними преміями та 41 нагородою.

Девелоперською компанією «ОМОКС» з 2006 по 2012 роки було реалізовано комплексний соціальний проект будівництва об’єктів інженерної інфраструктури для розвитку південно-західного напрямку м. Києва. Проект стартував із масштабної прокладки інженерних комунікацій, а саме будівництва:

 • водовода та водовузла потужністю 36 000 м3 на добу
 • самопливного господарсько-фекального колектору, Ø 1 200 мм
 • кабельної лінії 110 кВт, розподільчої підстанції
 • 12 трансформаторних підстанцій
 • напірних та самопливних систем дощової та господарсько-фекальної каналізації.

Сукупно прокладено 70 км інженерних мереж, які здатні забезпечити місто із 300-тисячним населенням. Зауважимо, що сьогодні інженерними мережами, створеними девелоперською компанією «ОМОКС», користуються всі житлові масиви, які будуються на території села Чайки.

Житловий комплекс /Чайка\ - це тільки один з безлічі успішних проектів девелоперської компанії «ОМОКС». Поглянути та детальніше ознайомитися з найамбіційнішими та наймасшабнішими з них Ви зможете на офіційному сайті забудовника.


Ми не просто будуємо, ми створюємо простір для простих людських історій: історій кохання та щастя!   

Проекти забудовника

Проект будівництва /Чайка-1\

У 2007 році були здані перші будинки проекту /Чайка-1\, до складу якого входять 18 будинків висотою від 4 до 15 поверхів, а також об’єкти інфраструктури, власна котельня, багаторівневий критий паркінг, відкриті автостоянки на більш ніж 1000 паркомісць, приватний садочок /Золота казка\, Європейська школа I-III ступеня, 11 дитячих майданчиків, тенісний корт та футбольне поле. У 2013 році проект /Чайка-1\ був успішно завершений.

Проект будівництва /Чайка-2\

Будівництво другої черги житлового комплексу /Чайка\ почалося в 2012 році. В рамках проекту /Чайка-2\ - 10 житлових будинків висотою 9 - 16 поверхів. На сьогоднішній день побудовано вже 9 з них: №24, 25, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 27, 28, 29, 26 корпус 1, 31 по вулиці Лобановського, також було введено в експлуатацію: державний дитячий садок та загальноосвітню школу I ступеня, 9 дитячих майданчиків, центр естетичного виховання для дітей, торгівельні бутіки, поле для баскетболу та 1000 автостоянок. 
Завершенням проекту буде введення в експлуатацію будинку 26 корпус 4.

Проект будівництва /Чайка-3\

Проект /Чайка-3\ - це будівництво шести багатоквартирних будинків, поверховістю від 9 до 16 поверхів. У 2018 році розпочато будівництво першого будинку №22 по вулиці Лобановського.

Проект будівництва /Чайка-4\

Будівництво проекту /Чайка-4\ вже розпочато, наразі будується будинок №30 по вулиці Лобановського на 580 сімей, продаж квартир в якому стартував у січні 2018 року. Новобудова складається з п’яти секцій заввишки в 13 поверхів. Будинок спроектований з горизонтальною розводкою опалення та з індивідуальними лічильниками.

Проект будівництва /Чайка-5\

П'ята черга передбачає зведення чотириповерхових будинків загальною площею 90000 м2. Вже побудовані та введені в експлуатацію 3 будинки: №24, 26 і 28 по вулиці Печерській, автостоянки та дитячі майданчики. Завершення реалізації всіх черг проекту житлового комплексу /Чайка\ планується до 2025 року.