ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ, ДРУЗІ!
28 лютого 2025 року девелоперська компанія "ОМОКС" відзначає 30-річчя – ювілей, що символізує десятиліття наполегливої праці, важливих рішень, подоланих викликів та значних досягнень.
Кожен рік діяльності компанії відзначений створенням реальних активів нації – житлових просторів, інженерної, соціальної, транспортної та безпекової інфраструктури, існування якої буде корисним для громадян України далеко за межами життя кожного з нас – тих, хто створив ці активи.
Одним із найвизначніших досягнень компанії стало створення сучасної інженерної інфраструктури, здатної обслуговувати місто з населенням до
300 000 осіб.
Цей проєкт включає:
• Централізовані системи водопостачання та каналізування, потужністю 36 000 м³ на добу, що забезпечують Київщину якісною питною водою та ефективним відведенням стічних вод, поліпшуючи екологічну безпеку передмістя Києва.
• Газорозподільча мережа: шість газорозподільчих пунктів середнього тиску та 14 кілометрів газових мереж, які гарантують стабільне постачання природного газу.
• Електропостачання: 12 трансформаторних підстанцій потужністю 1,3 МВт кожна, що забезпечують розподіл 15 МВт електроенергії для потреб житлового комплексу «Чайка». Загалом прокладено 70 кілометрів інженерних мереж, які стали «кровоносною системою» регіону.
Розуміючи важливість надійного енергопостачання для розвитку регіону, «ОМОКС» безоплатно надав державній установі НЕК «УКРЕНЕРГО» земельні ділянки для будівництва електропідстанції «330 Західна» потужністю 400 МВт. Ці потужності забезпечать подальший розвиток південно-західного напрямку Київщини, і дозволять нашій компанії збільшити власні електричні потужності на 30 МВт, щоб продовжити реалізовувати нові проєкти.
У селищі Чайки компанія збудувала сучасну котельню з газорегуляторним пунктом потужністю 27 гігакалорій. Це єдина нова котельня такої потужності, зведена на Київщині за роки незалежності України. Вона забезпечуює теплом мешканців Києва і області.
Девелоперська компанія «ОМОКС» усвідомлює важливість безпеки для громади, тому за власний кошт збудувала та обладнала відділення Національної поліції України, яке безоплатно передала на баланс Головного управління Національної поліції в Київській області.
Крім того, на території житлового комплексу «Чайка», компанія збудувала та передала офіс площею 800 м² для розміщення центру авіаційного забезпечення Національної поліції України. Ці проєкти значно підвищили рівень безпеки в регіоні та зміцнили довіру громади до правоохоронних органів.
Розуміючи важливість якісної освіти, «ОМОКС» інвестував у будівництво дошкільних та шкільних закладів. У 2008 році компанія збудувала перший дитячий садок площею 1 760 м², створивши комфортні умови для розвитку дітей віком від 3 до 7 років. У 2013 році було зведено ще один сучасний дитячий садок, який безоплатно передано у комунальну власність Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради.
Також у 2008 році компанія збудувала школу І-ІІІ ступенів площею 2 995 м² для учнів 1-12 класів, а у 2015 році — початкову школу площею 1 500 м² для учнів 1-4 класів, яку теж безкоштовно передала на баланс місцевої громади.
«ОМОКС» активно сприяє популяризації здорового способу життя, створюючи сучасні спортивні об’єкти. На території житлового комплексу «Чайка» збудовано фітнес-центр, баскетбольні та мініфутбольні майданчики, криті тенісні корти. Щорічно тут проводяться всеукраїнські дитячі змагання з футзалу та тенісу, об’єднуючи спортсменів з усієї країни.
Діяльність девелоперської компанії «ОМОКС» є яскравим прикладом того, як бізнес може активно впливати на розвиток регіону, інвестуючи в інфраструктуру, освіту та безпеку, створюючи комфортні умови для життя та розвитку громади.Це шлях наполегливої праці, відповідальних рішень та сміливих проєктів.
Я щиро дякую кожному, хто був і залишається частиною цієї великої справи – нашим партнерам, клієнтам, команді, які щодня вкладають свої знання, сили та серце у розвиток будівельної галузі та створення якісного життєвого середовища.
Попереду ще багато планів, сміливих рішень і нових горизонтів. Ми впевнені, що досвід, наполегливість і любов до своєї справи допоможуть нам досягти ще більших вершин!
З ювілеєм, "ОМОКС"!
30 років – це лише початок великої історії!
З повагою,
Олексій Кулагін
Керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС»