Ru
Замовити дзвінок

Старт продажу нової секції від ЖК «Чайка» зі знижкою 10%

Старт продажу нової секції від ЖК «Чайка» зі знижкою 10%
04.07.2018
З 01.07.2018г. житловий комплекс комфорт класу «Чайка» запустив старт продажів нової секції з акційною ціною 13 770 грн за 1 м2 на 5 квартир!

Розташування:

У 2005 році в Києво - Святошенском районі, в с. Чайки був закладений фундамент першого будинку житлового комплексу з аналогічною назвою «Чайка». Неймовірно вигідне розташування комплексу (7 км від Києва) між активним столичним і розміреним заміським життям привертає увагу інвесторів. Перевагою комплексу також є наявність громадського транспорту: доїхати від комплексу до станції метро «Житомирська» можна за 15 хвилин на міському автобусі №37.

Інфраструктура:

ЖК «Чайка» - це містечко закритого типу з цілодобовою охороною і відеоспостереженням. Проект комплексу передбачає повний перелік інфраструктурних об'єктів, необхідних для комфортного життя людини. Тут побудовані і функціонують дитячі садки, школи, медичний центр, аптеки, поштове відділення, магазини, салони краси, ресторан, кафе, відділення банків, фітнес-центри, 20 дитячих майданчиків і 8 спортивних майданчиків.

 

Технологія будівництва:

Забудовником проекту «Чайка» виступає девелоперська компанія «ОМОКС», на чолі з керуючим власником Кулагіним О.В., яка ефективно працює в сфері будівництва з 1998 року.

На сьогоднішній день в ЖК «Чайка» здано в експлуатацію 33 будинки, від 4 до 15 поверхів та 40 інфраструктурних об'єкти. Стіни будівель зводять з білої силікатної цегли. Фасади утеплюють полістиролом, товщиною 15 см. Кожен під'їзд обладнаний вантажопасажирським ліфтом. Міжквартирні перегородки виконують з цегли. Встановлюють панорамні вікна з металопластику. Висота стель 2,75 м. Будівля має централізовану систему водопостачання та опалення, які функціонують завдяки власній котельні. Все житло забезбечують лічильниками для обліку комунальних ресурсів.

Інформація про будинок №30 секція «В»


            Адреса:
            
            
            Києво-Святошинський р-н, с. Чайки,

            вул. В. Лобановського, 30
            
        
            Кількість будинків:
            
            
            1 будинок, 5 секцій
            
        
            Поверховість:
            
            
            13
            
        
            Кількість квартир:
            
            
            118 (секція В)
            
        
            Введення в експлуатацію
            
            
            IV квартал 2019 року
            
         

Квартири

13 поверховий будинок складається з 5 секцій з 1, 2, 3 - кімнатними квартирами площами від 42,16м2 до 111м2. Нижче представлена вартість 1 м2 при покупці квартири в будинку №30 секція «В».


            Тип квартири
            
            
            S min (м2)
            
            
            S max (м2)
            
            
            Вартість min (за 1м2)
            
        
            1 - кімнатна
            
            
            42,16
            
            
            44,67
            
            
            15 600
            
        
            2 - кімнатна
            
            
            58,47
            
            
            66,88
            
            
            14 900
            
        
            3 - кімнатна
            
            
            86,24
            
            
            97,39
            
            
            13 770
            
         

На перших поверхах новобудови заплановані торговельні приміщення для комерційного використання. Для автомобілів мешканців на території житлового комплексу знаходиться трирівневий паркінг.

На сьогоднішній день в будинку №30 секція «В» ведуться роботи з укладання цегли на рівні 7 поверху будинку. Введення будинку в експлуатацію заплановано на IV квартал 2019 року. Будівництво комплексу буде завершено в кінці 2022 року.

 

Отримати більш детальну інформацію можна, звернувшись до менеджерів відділу продажу, також можна підʼїхати до офісу на консультацію за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. В. Лобановського, 21, корп.2