Ru
Замовити дзвінок

Житловий комплекс /Чайка\ отримав народне визнання!

Житловий комплекс /Чайка\ отримав народне визнання!
28.12.2018
2018 рік для девелоперської компанії /ОМОКС\ та житлового комплексу /Чайка\ виявився не простим, проте насиченим важливими та значущими подіями. Наш комплекс заслужено завоював п’ять нагород, в котрий раз довівши, що є найкращим в Україні! Серед нагород 2018 року:
.
1. «Лідер рейтингу «комфортності» серед житлових масивів Київської області - 2018», визначений  професійною командою аналітиків відомого в Україні агентства «Євро-Рейтинг» .
2. «Лідер Року - 2017».
3. «Кращий житловий масив - 2018» за версією Всеукраїнської будівельної премії «IBuild».

І вже 11 грудня 2018 року ЖК /Чайка\ зайняв 1 місце у номінації «Кращий ЖК Київської області» та 3 місце у номінації «Краща інфраструктура Київської області» за результатами першої народної премії нерухомості «REALT GOLDEN KEY»!

Премія «REALT GOLDEN KEY» - рейтинг серед житлових комплексів України, який включає номінації за різними показниками: ціна, якість, комфорт, архітектура, інфраструктура. Перші три місця в кожній номінації нагороджуються золотими ключами та дипломами. Ця премія унікальна, тому що в ролі журі виступають звичайні люди, натомість професійні або експертні думки не впливають на результати рейтингу. «REALT GOLDEN KEY» проводиться вдруге в Україні, з урахуванням досвіду білоруських партнерів Realt.by, де вона вже має великий успіх протягом декількох років.

Всі результати оголошені на сторінці переможців:

https://novostroyki.realt.ua/golden-key/winners/

Ці нагороди цілком обґрунтовані, тому що компанія /ОМОКС\ вже більше 20 років доводять свою надійність, щорічно вводячи якісне /житло\ в експлуатацію.
Група компаній /Чайка\ та девелоперська компанія /ОМОКС\ висловлюють подяку всім, хто проголосував та підтримав ЖК /Чайка\! Ми будемо продовжувати якісно виконувати свою роботу, щоб щорічно отримувати народне визнання, адже це головна нагорода для кожної компанії!