Ru
Замовити дзвінок

Секрети економії при купівлі житла

Секрети економії при купівлі житла
22.03.2019
Вибір нової квартири для простої людини є складним завданням. Потрібно визначити найкращий варіант із сотень пропозицій забудовників і продавців на вторинному ринку. При виборі житла важливим питанням є вартість. Заощадити на покупці можна різними способами. При цьому потрібно пам'ятати, що найбільш дешеві пропозиції можуть піднести неприємні сюрпризи і потребують ретельного аналізу. Наведемо кілька порад, які дозволять отримати першокласну житлову площу за доступною ціною в Києві.
<H2> Квартира в новому будинку </ h2>
 Віддайте перевагу покупці новобудови. Вони мають переваги перед житловою нерухомістю вторинного ринку: будинки і комунікації споруджені за сучасними технологіями з якісних матеріалів; для економії на обсязі комунальних послуг в новобудовах часто встановлюються індивідуальні котли; можливість вибору зручної і економною планування. Вартість житла в нових будинках нижче, ніж в будівлях минулого століття. Це пов'язано з високою конкуренцією серед девелоперів. Вони змушені знижувати витрати виробництва і підвищувати ефективність, щоб залучити клієнтів. Купити квартиру в новобудові набагато простіше, ніж квадратні метри на вторинному ринку. Всю специфічну роботу з оформлення документів виконує юрист будівельної компанії.
<H2> Вибір економною планування </ h2>
 Купуючи квартиру, для початку визначтеся зі своїми потребами. Сучасні технології будівництва на увазі різноманітні планувальні рішення. Для економії виключіть площі з непропорційно великими балконами, коридорами і нежитловими приміщеннями. Невеликі студії мають скромну ціну і підходять для молодих сімей. Сучасна меблі, що трансформуються дозволить не помічати недолік житлової площі.
<H2> Купівля нерухомості поруч з Києвом </ h2>
 У центрі міста і поруч зі станціями метро вартість новобудов значно вищі за середньоринкові. Ціна квадратного метра на околицях і за межами міста значно нижче. Купуючи квартиру недалеко від Києва, крім суттєвої економії ви можете розраховувати і на інші переваги заміського житла. Більш низька щільність населення і присутність зелених зон гарантує чисте повітря і відсутність транспортних проблем.
<H2> Повна оплата квартири </ h2>
 Для отримання кращих умов інвестуйте в нерухомість на етапі котловану і вносите відразу повну вартість житла. Ця рада підходить тільки при роботі з надійними і перевіреними компаніями. Будь-яка розстрочка або банківський кредит значно збільшує початковий цінник. При неможливості внести повну вартість постарайтеся домовитися про відстрочку із забудовником перш, ніж іти в банк.
<H2> Акції від забудовників </ h2>
Купуючи квадратні метри, уважно стежте за розпродажами, які влаштовують девелопери. Компанії можуть організовувати сезонні знижки або присвячувати їх конкретної події. Величина дисконту може бути істотною і дозволяє заощадити гроші на ремонт. Наприклад, забудовник ЖК Чайка робить великі знижки при 100% оплаті рахунку.