Ru
Замовити дзвінок

Що таке смарт квартира або квартира студіо, кому вона підійде?

Що таке смарт квартира або квартира студіо, кому вона підійде?
15.03.2019
Щорічно, споживчі запити змінюються, що призводить до перетворення пропозицій ринку нерухомості. Функціональне житло стає популярніші, ніж звичні раніше габаритні квартири з довгими коридорами і значним метражем. Раціональне використання квадратних метрів знайшло відображення в так званих "смарт квартирах" або "квартирах-студіо". Детальніше про, що набирає обертів, типі житлоплощі нового покоління мова і піде далі.

Що таке смарт-квартири в Україні?


Смарт-квартири є малогабаритну квартиру, яка, незважаючи на малі розміри, адаптована під зручність будь-якого середньостатистичного городянина. Функціональність подібних квартир обумовлена ​​раціональним зонуванням внутрішнього простору і збереженням кв. метрів. Тому в такому житлі використовується вбудовані меблі та техніка. Кожен сантиметр такого житла повинен приносити максимальну користь. При плануванні смарт-житла, ліквідуються всі ділянки і предмети, що займають простір марно. Приміщення зонируют на області сну, відпочинку, розваги, обіду, прийому гостей. Відбувається це за рахунок перегородок, ширм, двосторонніх шаф з адаптованої під малогабаритне житло конструкцією, особливої ​​розстановки меблів і відділення кольоровою гамою. Часто використовуються великі декоративні елементи, рослини. Найчастіше, смарт-квартира складається всього з однієї кімнати і санвузла.
Основні завдання при будівництві та облаштуванні даного типу житла - витяг функціональності з кожного предмета і, одночасно, мінімалізм абсолютно в усьому.

Переваги смарт-квартирНезважаючи на те, що для багатьох крихітні квартири все ще є дивиною, вони ж завоювали шанувальників серед багатьох українців. Це пов'язано з наступними їх перевагами, в порівнянні зі звичайними стандартними приміщеннями:

Низька ціна. Загальна площа такої квартири від 18 до граничних 25 кв. метрів. У зв'язку з цим, ціна при покупці даного житлового приміщення значно нижче ринкової вартості звичайної квартири. Економія, в даному випадку, зводиться не тільки до вартості оренди або купівлі такого житла, а й оплати комунальних рахунків.
Сучасний дизайн. Функціональність і компактність смарт-житла вимагає особливих дизайнерських рішень. Дизайн квартир "крихіток" виконується в стилі мінімалізму або хай-тека.
Простота ремонту та обслуговування. Чим менше площа квартири, тим менше витратних матеріалів, сил і часу займуть ремонтні роботи. Особливо цей пункт розрахований на тих людей, які люблять часту зміну інтер'єру. Прибирання стає не менш комфортною і займає набагато менше тимчасових ресурсів, ніж в звичайному великогабаритний приміщенні.
Зручність регуляції кліматичних умов. Малий метраж дозволяє швидко нагрівати і охолоджувати приміщення, що привносить в експлуатацію даного типу житла додаткову вигоду.
Меблі, що трансформуються. У зв'язку з необхідністю економного підходу до облаштування простору, рентабельним стає використання багатофункціональних меблів, яка здатна виконувати дві і більше функції. Відмінною меблями для "крихіток" стають ліжка, крісла, столи, що трансформуються в інші предмети меблевої фурнітури, наприклад, в шафи, антресолі, стільці та інші.
Вбудовані електроприлади побутового призначення. Побутова техніка займає досить багато простору, що малопомітно в середньостатистичних квартирах, але стає критичним в смарт-житло. Для такої житлоплощі передбачені вбудовані пральні машини, електроплити, витяжки і т.д.

Малогабаритні, але гранично функціональні квартири, стають житлом нового покоління і вже активно використовуються не тільки в розвинених Європейських країнах, а й великих мегаполісах України.

Що таке "квартира-студіо"?Квартира-студіо - ще один сучасний тип житлового приміщення, який в останні роки, поряд зі смарт-квартирами, стає популярним на ринку нерухомості. Подібне житло відрізняється все тією ж відсутністю розділених звичними стінами і дверними отворами кімнат, зонованих на окремі ділянки з чітким призначенням. Основна відмінність квартир-студіо від смарт-приміщень полягає в великих, в порівняння з смарт- "крихітками", габаритами. Дані квартири наділені різними розмірами: від 17-18 кв. метрів, закінчуючи більшими лофт варіантами. Це робить їх більш просторими, світлими і місткими.

Забудовники користуються тими ж методиками для поділу простору, що і в смарт-варіантах. Однак в квартирах-студіо (в зв'язку з великим метражем) стає можливим установка подіумів. Їх основна мета - візуальне відділення зони хазяйської спальні або створення окремого місця для прийому гостей.
Якщо говорити про меблі, то тут також використовуються трансформери. Але простір житлового приміщення дозволяє робити винятки, у вигляді досить габаритних диванів, які, також, можуть служити для зонування приміщення.
Однак, слід врахувати, що і ті й інші типи житла можуть підходити далеко не кожній людині.

Кому підійдуть такі квартириЩе одне важливе питання, який відрізняє обидва типи житлоплощі, полягає в тому, хто може в них проживати без шкоди для власного комфорту.
Смарт-житла стануть затишним будинком для одиноких чоловіків і жінок, студентів, молодят, які не планують швидкої появи малюків. Підійдуть вони і для людей без тварин, сімейних бездітних пар або тих, чиї нащадки вже покинули рідну домівку. Дані квартири вважаються бюджетним житлом і орієнтовані на одного, максимум двох осіб.
Квартири-студіо, в залежності від кількості кв. метрів, можуть задовольнити потреби тих людей, у яких є дитина, не більше однієї тварини. Вони будуть зручним житлом для невеликих сімей з двох або трьох осіб. Їх зручність полягає в тому, що не потрібно переходити з однієї кімнати в іншу, адже все знаходиться в полі досяжності і видимості.

Малогабаритна житлоплощу - досить зручне рішення в умовах міських реалій. Їх компактність і сучасність облаштування, наділяє їх поруч переваг, високими показниками зручності і функціональності.