Ru
Замовити дзвінок

Відкритий лист Президенту України

Відкритий лист Президенту України
31.05.2019
Шановний пане Президенте!

Вітаємо Вас з обранням на пост президента та підтримкою всього українського народу! Бажаємо, щоб за роки Вашого правління в Україні настав довгоочікуваний мир і країна вийшла на передові позиції!
Я звертаюся до Вас цим листом від імені всіх мешканців житлового комплексу «Чайка», щоб привернути Вашу увагу до проблеми, яка, потребує Вашої безпосередньої участі! Йдеться про захист 16 000 українців, які стали заручниками рейдерської атаки.
В ніч на 29 травня 2019 року в передмісті Києва відбулося рейдерське захоплення житлового комплексу «Чайка», що належить компанії «ОМОКС», де проживає більш ніж 16 000 мешканців. Близько 200 невідомих осіб спортивної статури о 2 годині ночі заблокували паркінг і в'їзні групи. Блокаду вдалося зняти лише за допомогою спеціальних підрозділів поліції.
Однак, крім збройного захоплення, рейдери перереєстрували підприємство у «чорного» реєстратора. Згідно з новими документами, директором компанії «ОМОКС» нібито став Жабін Андрій Анатолійович. Після перевірки поліцією адреси «перереєстрації», з'ясувалося, що адреса фіктивна, а такого реєстратора не існує.
Даний інцидент — продовження терору, який триває вже понад два роки. Спочатку рейдери працювали спільно з СБУ, а коли не змогли нічого «довести» — заблокували рахунки та майно компанії. Незаконно, про що вже є рішення суду.
Наразі порушено кримінальну справу в ДБР проти чиновників, суддів і тих осіб, які заплатили їм хабарі за ухвалення незаконного рішення. Я звертаюся до Вас, пане Володимире, з проханням припинити в країні практику рейдерських атак на бізнес та покласти край цьому свавіллю!
Вирішення цієї проблеми стане гідним початком виконання обіцянок Вашої інавгураційної промови. Заздалегідь дякую.  

З повагою,
керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС» Олексій Кулагін.